Hakkımızda

HAKKIMIZDA

VARLI PROJE MÜHENDİSLİK İNŞAAT ve TAAHHÜT     ENDÜSTRİYEL İSKELE 

2012 yılında ‘’ Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun olarak; ekonomik, kaliteli ve isg ilkelerine bağlı, inşaat, mekanik, endüstriyel iskele kiralama ve kurulum, eleman temini gibi taahhüt hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız, iş hacmini, deneyim ve sermaye gücünü büyüterek yoluna bir çok firmaya hizmet vererek devam etmektedir.

Üstlendiği Taahhütleri, sürekli yenilenen ve eklenen ekipman ,makine parkı ve iş gücümüz ile zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde hızlı bir şekilde çözüm sunmaya devam eden firmamız, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile  yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu organizasyonel başarı yapacağımız işlerin teminatı olmuştur.

VARLI

PROJE – İNŞAAT – TAAHHÜT

22+Yıllık Tecrübe
178+Tamamlanan Proje
123+Çözüm Ortağı

Vizyonumuz

Şirketimizin kuruluş amacına uygun olarak ‘ KALİTE , BAŞARI, ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ SAĞLIĞI’ ilkelerimizi koruyarak; alanımızda önemli projelere imza atmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uygun çözümler üreterek yüksek standartlarda hizmet vermektir. Taahhütlerimizin ve yükümlülüklerimizin ötesine geçerek ticari bağımızı sağlamlaştırmaktır.